Branchs

Bursa

Epik Lojistik Bursa edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde Bursa ve çevre illerden başta Romanya, Bulgaristan olmak üzere tüm Balkanlar ve CIS ülkelerine taşımacılık hizmetini, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunmaktadır.

Romanya

Müşteri'nin öngördüğü sürede, istenilen ürünü, istenilen yerde ve istenilen zamanda teslim etmeyi birincil hedefi olarak belirleyen EPİK, bu çizgisini Romanya’daki şubesinde de sürdürüyor. Firmamız,  ülkenin en önemli ticaret noktalarına geniş acenta ağı ile lojistik destek vermeye devam ediyor.

İstanbul

Epik Lojistik İstanbul edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde İstanbul ve çevre illerden başta Romanya, Bulgaristan olmak üzere tüm Balkanlar ve CIS ülkelerine taşımacılık hizmetini, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunmaktadır.

İzmir

Epik Lojistik İzmir edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde İzmir ve çevre illerden başta Romanya, Bulgaristan olmak üzere tüm Balkanlar ve CIS ülkelerine taşımacılık hizmetini, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunmaktadır.