Kurumsal

EPİK LOJİSTİK BALKANLARA GİDEN EN KISA YOL

EPİK LOJİSTİK

EPİK LOJİSTİK GRUBU ŞİRKETLERİ

Epik Lojistik; Uluslararası taşımacılık sektöründeki 33 yıllık deneyimi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında "özenle, güvenle"hizmet vermektedir.

Epik Lojistik; müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan ürettikleri ya da sattıkları malları istedikleri yerlere, istedikleri zamanda ulaştırmayı hedeflemiştir.Tedarik zincirindeki dağıtım, depolama, ulaştırma, stoklama, gümrükleme gibi tüm halkaları birbirinden ayırmadan bütünlük içinde yerine getirmeyi hedefleyen Epik; bu hizmet için takım ruhu ile çalışan profosyonel bir kadro oluşturmuştur. Böylece müşterinin zaman ve kaynak israfını ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Kusursuz hizmet, mutlu müşteri...

Vizyonumuzu oluşturan değerler zinciri;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik
  • Dinamizm
  • Verimlilik
  • Takım ruhu ile çalışma


GÜVENLİ BİR TAŞIMACILIK İÇİN EPIK LOJİSTİK

HEDEFİMİZ

HEDEFİMİZ

Epik Lojistik'in hedefi, 33 yıllık deneyim ve yakından takip edilen teknolojik gelişmelerin uygulanmasıyla ulaşılan liderlik konumunu sürdürmek ve müşteriyi stratejik bir ortak olarak gören bir anlayışla, kusursuz hizmete devam etmektir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Epik Lojistik vizyonunu, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik,yenilikçilik, dinamizm, verimlilik, takım ruhu ile çalışmak olmak üzere 6 ana başlıkta belirlemiştir.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

Sorunsuz ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlayan Epik Lojistik, taşımacılık sektöründeki bilgi ve deneyimlerini müşterileriyle buluşturmayı bekliyor